wtorek, 27 sierpień 2013 18:37

Wakacyjny Konkurs Dobrych Manier

Jeśli chcesz wygrać książkę pod tytułem „Dobre maniery Cecylki Knedelek, czyli o tym, że wypada wiedzieć, co wypada”, odpowiedz na pięć pytań:

 

1. Czy można chować w piasku na plaży gumy do żucia, skórki od bananów i papierki? 
2. Czy wszyscy lubią piaskowy peeling do ciała, szczególnie jeżeli kilkanaście minut wcześniej posmarowali się olejkiem do opalania? 
3. Czy panowie i chłopcy leżący na plaży w kąpielówkach muszą założyć spodenki oraz koszulki, gdy chcą zjeść w barze zupę cebulową lub ziemniaki z masełkiem i zieloną pietruszką,? 
4. Czy kiedy mamy ochotę otworzyć okno w przedziale pociągu, powinniśmy zapytać współpasażerów, czy nie będzie im to przeszkadzało?
5. Czy możemy zamieniać się w słonia, który polewa plażowiczów morską wodą bez względu na to, czy mają ochotę na słony prysznic czy nie?

Odpowiedzi prześlij na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 31.09.2013 roku.

Ogłoszenie wyników 1.10.2013 roku.

Jeśli nie znasz odpowiedzi na niektóre pytania, pomoże ci ściąga – wystarczy przeczytać kolejne odcinki wakacyjnego kursu dobrych manier!

Będzie mi bardzo miło, jeżeli udostępnisz informację o konkursie na swoim Facebooku albo zaprosisz do udziału w nim swoje przyjaciółki lub przyjaciół.

Pozdrawiam!

Cecylka Knedelek, która powróciła już do Starego Knedelkowa

Kontakt

Cecylka Knedelek
Wydawnictwo Jedność dla Dzieci

ul. Jana Pawła II nr 4
25-013 Kielce

więcej...

Inne

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2010-2016 www.CecylkaKnedelek.pl