środa, 05 grudzień 2012 22:06

Karol, Karolina i anioły dla FilipaKiedyś napisałam opowiastkę o miłości, Karolinie i Karolu. Wieczorem w minioną niedzielę postanowiłam, że wkrótce napiszę jeszcze jedną. Jej tytuł będzie brzmiał „Anioły Karoliny i Karola”. Zastanawiasz się dlaczego? Odpowiedź jest prosta jak sosnowy patyczek. Otóż w niedzielę Karolina zamieniła swoje Centrum Rozwoju Rodziny „Po-mocni”, które mieści się w Poznaniu przy ulicy Brzozowej 13, w FABRYKĘ ANIOŁÓW. 

Kilka dni wcześniej razem wycinali z miękkiej flaneli sylwety i skrzydła aniołów, które później zszywały ich przyjaciółki (Magda Kowalska i Olga Wołkowicz). W sobotę wzięli się do pracy wypychacze i wypychaczki (Daria i Aneta Trzebiatowskie, Olga i Kuba Wiercińscy, Ela i Nicol Krzyżanek). W niedzielę fabryka aniołów wypełniła się po brzegi. Przyszli panowie, panie, chłopcy oraz dziewczynki i wszyscy kilka godzin szyli anioły dla Filipa. Ja też tam byłam i podziwiałam powstałe cuda. Wszystkim, którzy przyszli do fabryki aniołów, ślę całusy od rodziców Filipa. Wasze serca są ogromne. Anioły można będzie nabyć na Targach Sztuki w Poznaniu w najbliższą sobotę i niedzielę. Dzięki temu rodzice chłopca kupią kilka bardzo drogich pastylek.

Specjalne pozdrowienia i podziękowania dla pani Jadwigi Trzebiatowkiej, której pończoszki i czapeczki robione na szydełku to prawdziwe dzieła sztuki, a jej ciasta rozpływały się w ustach.

Jeśli chcecie zobaczyć anioły i ich małych oraz dużych twórców, zajrzyjcie do naszej galerii. 

Pozdrawiam! 

Cecylka Knedelek

Kontakt

Cecylka Knedelek
Wydawnictwo Jedność dla Dzieci

ul. Jana Pawła II nr 4
25-013 Kielce

więcej...

Inne

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2010-2016 www.CecylkaKnedelek.pl